אודות המשרד

משרד יבלונוביץ ושות', בניהולו של עו"ד חי עילאי יבלונוביץ, אשר משמש גם כנוטריון, מתמחה בתחום המסחרי-אזרחי ובתחום המקרקעין.

משרד יבלונוביץ ושות' שם דגש מיוחד וחשיבות עליונה למתן פתרונות משפטיים יצירתיים ללקוחותיו. משרדנו מאמין בקשר ישיר, חם והדוק עם לקוחותיו. משרדנו קשוב וזמין לכל לקוח וערוך ליתן מענה מיידי, יעיל ומקצועי לכל דרישה או צורך משפטיים, תוך דגש על זמינות וקשר ישיר עם הלקוח בכל יום ובכל שעה.

משרדנו מספק ללקוחותיו ליווי וייעוץ משפטי בכל השלבים, החל מתכנון עסקאות וכלה בייצוג בבתי המשפט בתחומי ההתמחות. בצידו של הפן המשפטי, משרדנו לעולם לא מתנתק גם מהפן המסחרי ונאמן תמיד לאינטרס הלקוח ולמטרות שהציב לעצמו.  

משרד יבלונוביץ ושות' הוקם בשנת 2004 על-ידי עו"ד חי עילאי יבלונוביץ, אשר הוסמך כעורך דין ביוני 2003. עו"ד חי עילאי יבלונוביץ בעל תואר ראשון במנהל עסקים (B.A), תחום התמחות מימון. עו"ד יבלונוביץ פרסם מספר רב של מאמרים שחלקם אף פורסם בעיתון "גלובס – עיתון העסקים של ישראל".

חוג הלקוחות ואופי פעילות משרדנו

חוג הלקוחות של משרד יבלונוביץ ושות' מורכב מחברות ושותפויות בעלות היקף פעילות רחב מאוד, ומנגד, מ- SMB, כמו גם מחברות הזנק בתחילת דרכן. כמו כן, נמנה חוג לקוחות משרדנו עם משקיעים ויזמים שונים, המבקשים לערוך עסקאות מסחריות או עסקאות נדל"ן, הן בישראל והן בחו"ל.

יצירת קשרים בין משקיעים ומיזמים וגיוסי הון (Net Working)

למשרדנו קשרים אישיים רבים עם משקיעים בישראל, באירופה ובארה"ב. משרדנו מאמין ביצירת קשרים בין משקיעים, יזמים וחברות ומשתמש בקשריו האישיים לחיבור בין משקיעים, חברות ומיזמים וליצירת עסקאות מניבות, גיוסי הון והשקעות מסחריות ונדלניות שונות בארץ ובחו"ל.

במסגרת פעילות ה- Net Working של משרדנו, פונים למשרדנו לקוחות רבים בבקשה לקשר אותם למשקיעים בתחומי ההתמחות של המשרד (מסחר ונדל"ן). למשרדנו עסקאות ומיזמים רבים שנמצאים בשלבי גיוס כספים ואשר מחפשים משקיעים פוטנציאליים, לרבות משקיעים אסטרטגיים המחפשים השקעות שונות בתחומם.

אופן ההתקשרות עם המשרד

משרדנו נוהג להתקשר עם לקוחותיו בהתאם לסוג השירות הנדרש: בין אם על בסיס חיוב שעות עבודה, בין אם על בסיס עלות כוללת ומוגדרת מראש, בין אם על בסיס ריטיינר חודשי ובין אם על בסיס הצלחה, בתיקים בהם מתאפשרת התקשרות שכזו.